porsche

Cayenne GTS 4.8 V8

Verkocht

0
Bouwjaar
0
(PK) Vermogen
0
Kilometerstand

Carrosserie:

Vermogen:

Kilometerstand:

Bouwjaar:

Brandstof:

Transmissie:

SUV

405 PK

108.000 KM

2008

Benzine

Automaat

opties

  • Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
  • Achterspoiler
  • Airbag bestuurder
  • Airbag hoofd achter
  • Airbag hoofd voor
  • Airbag opzij achter
  • Airbag opzij voor
  • Airbag passagier
  • Airconditioning
  • Alarm klasse III
  • Alarmsysteem
  • Antiblokkeersysteem (ABS)
  • Antislipregeling (ASR)
  • Audiobediening op het stuurwiel
  • Bagage afdekhoes
  • Bandenspanning controlesysteem
  • Bekleding half leder/half alcantara
  • Boordcomputer
  • Bumpers in carrosseriekleur
  • CD-Wisselaar
  • Centrale deurvergrendeling
  • Centrale deurvergrendeling afstandbediening
  • Climate control
  • Cruise control
  • Dakrail
  • Elektrisch bedienbare achterklep
  • Elektrisch bedienbare ramen achter
  • Elektrisch bedienbare ramen voor
  • Elektrisch verstelbare buitenspiegels
  • Elektrisch verstelbare voorstoelen
  • Getint glas
  • Gordelspanners
  • Handsfree
  • Hoofdsteunen achter
  • Isofix
  • Koplampen sproeier
  • Lederen bekleding
  • Lederen stuurwiel
  • Lederen versnellingspook
  • Lendesteun verstelbaar
  • Lichtmetalen velgen
  • Lichtsensor
  • Metallic lak
  • Middenarmsteun achter
  • Middenarmsteun voor
  • Mistlampen achter
  • Mistlampen voor
  • Multifunctioneel stuurwiel
  • Navigatiesysteem
  • Nivoregeling
  • Panoramadak
  • Parkeersensoren achter
  • Parkeersensoren voor
  • Pollenfilter
  • Portierverlichting
  • Radio/CD speler
  • Regensensor
  • Rijprofiel selectie
  • Ruitenwisser achter
  • Schuif/kanteldak
  • Skiluik
  • Sperdifferentieel
  • Sportpakket
  • Sportstoelen
  • Stabiliteitsregeling (ESP)
  • Startonderbreking
  • Stoelverwarming
  • Stuurbekrachtiging
  • Stuur in hoogte verstelbaar
  • Verlichting adaptief
  • Verstelbare gordelhoogte
  • Verwarmbare buitenspiegels
  • Verwarmbare ruitensproeiers
  • Verwarmd stuurwiel
  • Vierwielaandrijving (4×4)
  • Wegrijassistent helling
  • Xenon verlichting

Beschrijving

Algemene informatie
Aantal deuren: 5
Kleur: Zwart metallic

Technische informatie
Vermogen: 298 kW (405 PK)
Aantal cilinders: 8
Transmissie: 6 versnellingen, Automaat
Tankinhoud: 100 liter
Acceleratie (0-100): 6,5 s
Topsnelheid: 251 km/u

Maten
Afmetingen (LxBxH): 4795 x 1957 x 1675 cm
Wielbasis: 2.855 cm
Inhoud laadruimte: 540/1.770 l

Gewichten
Ledig gewicht: 2.220 kg
Max. trekgewicht: 3.500 kg (ongeremd 750 kg)
Max. dakbelasting: 100 kg

Interieur
Interieurkleur: black
Aantal zitplaatsen: 5

Milieu en verbruik
Brandstofverbruik in de stad: 20,6 l/100km (1 op 4,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 10,2 l/100km (1 op 9,8)
CO₂-uitstoot: 332 kg
Energielabel: G

Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)

Staat
Algemene staat: zeer goed
Technische staat: zeer goed
Optische staat: zeer goed
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2

Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 378 – € 430 per kwartaal


Bijzonderheden

Een opkomende Klassieker. De Porsche Cayenne GTS. De tweede generatie of ook wel bekend als de 957. De Porsche Cayenne werd geleverd in een aantal varianten waaronder deze speciale GTS-uitvoering.

Een vernieuwende en frisse Cayenne. De eerste generatie Cayenne was een probeersel van Porsche om een SUV te maken. Duitse degelijkheid, mega prestaties maar hier en daar wel te zien dat de auto nog niet helemaal doordacht en uitontwikkeld was. Hij moest op een 911 lijken maar dat was niet helemaal gelukt. Een uiterlijk waar veel mensen aan moesten wennen. De 957 liet duidelijk zien wie er de baas was: Porsche maakt de beste SUV’s. In de reeks kon je destijds kiezen uit een Cayenne V6, een Cayenne S met een V8, de GTS met een V8 en de Turbo en Turbo S. De ruimte tussen de Cayenne S en de Turbo, waar voorheen niemand potentie in zag maar waar Porsche toch nog mogelijkheden zag, werd gevuld en de GTS werd geboren. De GTS met de looks van een Turbo maar met meer emotie, sound en power dan de Cayenne S en dat alles met een atmosferische V8. Een ongeëvenaarde V8 roffel uit de vier uitlaten en met prestaties die menig andere auto’s doet verbleken.

Wij hebben de auto geheel na laten kijken bij één van de beste Porsche specialisten in Nederland. Factuur is uiteraard aanwezig. Ook hebben wij de beste “Porsche only” banden van Pirelli gemonteerd op de foutloze velgen.

Deze GTS is geleverd in zwart metallic met een zwart leder/Alcantara interieur. Dit is werkelijk de droomuitvoering. Een groot glazen Panorama dak om de auto toch een fijn ruimtelijk gevoel te geven tussen al het zwart.

Mede dankzij zijn sportieve onderstel “Porsche Dynamic Chassis Control” en de 405 pk sterke V8 motor met 500 Nm, komt deze auto echt wel van zijn plek. Ook in bochten komt de Cayenne beter uit de verf dan concurrenten. Bij elke bocht verbaas je je steeds weer hoe goed hij dit kan. Het is een zware auto maar door het geluid dat de motor produceert, lijkt het als of de auto echt enorm snel is! Je wilt eigenlijk alleen maar toeren maken en die V8 horen brullen. Desalniettemin schiet deze “tank” toch binnen 6,5 seconden naar de 100 km/h. Zeker niet traag dus.

Mede door zijn Porsche Active Suspension Management oftewel luchtvering is dit echt een enorm fijne en zachte auto als je de stand comfort selecteert! Een auto met twee gezichten dus.

Uit Duitsland geïmporteerd van de 2e eigenaar thuis is dit een echte speld in de hooiberg. Met 108.000 originele kilometers en in een perfecte kleurstelling. Het boekje, de sleutels alles is helemaal compleet. Een auto met potentiële waardestijging mede omdat het één van de laatste atmosferische V8-en was bij Porsche.

De bijtelling wordt betaald over de waarde in het economisch verkeer, ofwel de dagwaarde. Dit maakt deze Porsche een perfecte kandidaat om voordelig en toch luxe te kunnen rijden.

Bedrijfsinformatie

Voor meer informatie over bovenstaande informatie kunt u mij natuurlijk altijd even bellen, appen of mailen.

Mochten er meer vragen zijn dan vernemen wij deze natuurlijk graag.

Bij Exclusive Swiss Cars zijn verschillende financieringsmogelijkheden beschikbaar. Voor meer informatie kunt u altijd even contact met ons opnemen.

Er wordt bij aflevering 1 maand en maximaal 1.500 KM garantie gegeven op het draaiende gedeelte van de motor en versnellingsbak. De maximale dekking voor de reparaties is €2.500,- inclusief onderdelen, arbeidsloon en BTW. Wij voeren als standaard een technische controle uit op al onze voertuigen. Voor meer informatie: https://exclusiveswisscars.nl/aflevering/

Met vriendelijke groeten,
Floris

Exclusive Swiss Cars


DISCLAIMER
Exclusive Swiss Cars spant zich in om alle informatie over de auto zo accuraat mogelijk weer te geven. U kunt echter geen rechten ontlenen aan eventuele fouten, omissies of andere onvolledigheden in de beschrijving van de auto en de opties. Wij adviseren u voor de aankoop de auto en de uitrusting zelf te controleren en desgewenst zullen wij u daarbij graag helpen.

Exclusive Swiss Cars
Tongerloostraat 5
5154PH Elshout
Telefoonnummer: 0621311757
E-mailadres: Info@exclusiveswisscars.nl