Verwacht
2008
Bouwjaar
Deel deze auto!
maserati
Quattroporte GT Sport
SEDAN
Carroserie
AUTOMAAT
Transmissie
BENZINE
Brandstof
UITRUSTING
- Exterieur: Zwart metallic
- Interieur: Zwart leder
INFORMATIE
Prestaties
Acceleratie (0-100): 4,2 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 460 kg
GVW: 2.010 kg
Wielbasis: 269 cm
Milieu
Energielabel: G
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 243 - € 268 per kwartaalDeze BMW M2 Competition uit 2020 is een unieke auto onder de sportieve coupés. Met slechts 29.000 kilometer op de teller verkeert deze auto in nagenoeg nieuwstaat. De auto is volledig dealer onderhouden en komt in een stijlvolle zilver/grijs metallic lak met een zwart interieur. Het design wordt verder versterkt door carbon accenten, zoals de achterspoiler, achterdiffusor en voor splitter, wat het agressieve karakter van deze M2 Competition benadrukt. Ook het interieur is afgewerkt met matte carbon accenten, wat bijdraagt aan de exclusieve uitstraling van de auto.
Onder de motorkap bevindt zich de 3.0-liter zes-in-lijn S55 motor, die afkomstig is uit de M3 en M4. In tegenstelling tot de standaard M2, die de N55-motor gebruikte, heeft de Competition-versie een krachtigere motor met 410 pk en 550 Nm koppel. Dit zorgt voor snellere acceleratie, betere gasrespons en een sportievere rijervaring. Dankzij de achterwielaandrijving en de M Dynamic Mode biedt deze M2 de ultieme BMW-rijervaring, precies zoals een echte M hoort te zijn.
Deze M2 Competition is voorzien van een aantal zorgvuldig gekozen aanpassingen die zowel het uiterlijk als de prestaties naar een hoger niveau tillen:
• Cobra schroefset: Voor de ideale rijhoogte en optimale wegligging. De originele ophanging is nog altijd beschikbaar.
• Vorsteiner velgen in goud: Een opvallende en exclusieve upgrade die het sportieve karakter extra benadrukt.
• IPE-uitlaatsysteem: Voor een diepere en rauwere sound, wat de rijbeleving nog intenser maakt. De originele uitlaat is uiteraard aanwezig.
Het design van de M2 Competition is een van de redenen waarom deze auto momenteel een van de meest gewilde M-modellen is. De brede wielkasten, agressieve bumpers en aerodynamische accenten maken het een echte blikvanger. Binnenin wordt sportiviteit gecombineerd met luxe, dankzij onder andere:
• Sportstuur met M Rev Counter
• Sportstoelen met elektrisch verstelbare memoryfunctie
• Lane Assist & Side Assist
• Achteruitrijcamera
• Dimmende binnen- en buitenspiegels
Met de combinatie van de zes-in-lijn motor, achterwielaandrijving en een uitgebalanceerd onderstel biedt deze BMW M2 Competition een rijervaring zoals je die van BMW mag verwachten: scherp, krachtig en meeslepend. In deze unieke uitvoering en met deze upgrades is het een bijzondere kans voor de echte liefhebber.Bij Exclusive Swiss Cars zijn verschillende financieringsmogelijkheden beschikbaar. Voor meer informatie kunt u altijd even contact met ons opnemen.
Er wordt bij aflevering 1 maand en maximaal 1.500 KM garantie gegeven op het draaiende gedeelte van de motor en versnellingsbak. De maximale dekking voor de reparaties is €2.500,- inclusief onderdelen, arbeidsloon en BTW. Wij voeren als standaard een technische controle uit op al onze voertuigen. Voor meer informatie: https://exclusiveswisscars.nl/aflevering/
Met vriendelijke groeten,
Floris
Exclusive Swiss Cars
DISCLAIMER
Exclusive Swiss Cars spant zich in om alle informatie over de auto zo accuraat mogelijk weer te geven. U kunt echter geen rechten ontlenen aan eventuele fouten, omissies of andere onvolledigheden in de beschrijving van de auto en de opties. Wij adviseren u voor de aankoop de auto en de uitrusting zelf te controleren en desgewenst zullen wij u daarbij graag helpen.
Exclusive Swiss Cars
Tongerloostraat 5
5154PH Elshout
Telefoonnummer: 0621311757
E-mailadres: Info@exclusiveswisscars.nl
PLAN EEN PROEFRIT
Beleef zelf de Maserati Quattroport GT Sport!
